Oleme UX/UI disainipartnerid suurtele ja väikestele, rahvusvahelistele ja kohalikele ettevõtetele ning organisatsioonidele.


Fitlap aitab inimestel tervislikult toituda ning kaalu langetada. Fitlap valiti Eesti Äriinglite poolt möödunud aastal 4 parima Eesti startupi hulka. Fitlapi tiim vajas meie abi oma keskkonna kasutajakogemuse ja müügitulemuste parandamiseks ning välisturgudele laienemise eesmärkide saavutamiseks.

Enne uue keskkonna disainimist analüüsisime kasutajate käitumist olemasolevas keskkonnas, kasutades tööriistu Google Analytics ja Hotjar. See andis meile hea ülevaate sellest, kuidas kasutatakse portaali arvutis, tahvlis ja mobiilis.

Disainiprotsessi lahutamatuks osaks oli kasutajate intervjueerimine ning prototüüpide testimine, tänu millele valmis lihtne ja mugav keskkond.

Oleme Norton Antiviruse isafirmale Symantecile UX/UI partnerid. Koostöös loome Symanteci klientidele uue generatsiooni pilvepõhiseid küberturve platvorme Symantec Endpoint Protection, Workspaces ja Time Critical Management.

Kasutajakogemuse disain, kasutajaliidese kujundamine ning kasutajatega kasutusmugavuse testimine on tegevused, mida teeme, et Symanteci keskkonnad oleksid lihtsad ja mugavad igapäevaselt kasutada.


Horticom
 on aiandus- ja põllumajanduskaupade hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on Eesti turul tegutsenud juba üle 20 aasta. Disainisime Horticomile äriklientidele mõeldud kaupade tellimiskeskkonna. Ärikliendi tellimiskeskkonna põhjal valmis ka eraklientidele mõeldud e-pood aednik24.ee.

Disaini protsessis oli tähtsal kohal erinevate versioonide prototüüpimine ja kasutajatega testimine, mis aitas võimalikult vara teada saada kasutajate ootuse uuele keskkonnale.


Frank.ai disain - UX Estonia

Frank.ai on veebipõhine turundustööriist, mis on ühendatud Facebooki, Google jm edukaks turundamiseks vajalike kanalitega. Frank.ai oluliseks osaks on tehisintelekt, mis näitab reklaamikampaaniaid õigel ajal ning keskkonnas, lihtsustades oluliselt turundusinimeste igapäevatööd. 

Meie ülesandeks oli disainida Frank.ai lihtsalt ja mugavalt kasutatavaks turundusinimestele üle maailma. Selle saavutamiseks valideerisime portaali sihtrühma kasutajatega ja prototüüpisime mitmeid kasutajaliidese versioone.

Playtech on maailma suurim online mängunduse ja spordiennustuse tarkvara tootja. Playtech kutsus meid appi nende peamist süsteemi Information Management Solution’i kaasajastama ja kasutajasõbralikuks disainima.Puhkaeestis.ee on keskkond, kus saavad kokku turismiettevõtted ja turistid.
Kasutusmugavuse testimine turismiettevõtjatega aitas turismiinfo lisamist kiiremaks ja mugavamaks muuta.

 
Aitasime välja selgitada Riigikogu veebi tugevused ja parandamist vajavad kohad, analüüsides külastajate käitumist, intervjueerides erinevaid sihtgrupi kasutajaid ning nendega veebi kasutusmugavust testides.


Aeromotors on teada tegija Eesti autovaruosade turul. Disainisime Aeromotrsile uue e-poe, millega välisturge vallutama minna.


Allepal OÜ arendab kv.ee ja osta.ee keskkondi. Aitasime täiustada nende keskkondade kasutajakogemust.


Ekspress Digital OÜ arendab Ekspress Grupi IT-tooteid: Delfi, Eesti Päevaleht, Maaleht jt. Aitame Ekspress Digitalil uusi lahendusi luua ning kasutajakogemust testida.


Eesti Pank tegutseb selle nimel, et Eesti majandus areneks. Aitasime Eesti Pangal välja selgitada kodulehekülje tugevusi ja parandamist vajavaid kohti.

Skynda viib turvaliselt kokku kasutatud autode müüja ja ostja. Aitasime ideest disaini kontseptsiooni luua ning seda kasutajatega testida.

Oleme Nielsen Norman Group poolt sertifitseeritud kasutajakogemuse spetsialistid. NNGroup on maailma juhtiv kasutajakogemuse uuringute, koolituse ja konsultatsiooni ettevõte.

Meie kaasabil on arendatud portaale, iseteenindusi, veebilehti, teleteenuseid, nutitelefoni rakendusi, seadmeid ja trükiseid.


Oleme läbi viinud üle 700 kasutuskogemuse testimise kasutajatega.